PYD20-72WS05
DigiKeys produktnummer
285-PYD20-72WS05-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PYD20-72WS05
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 5V 20W
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 5V 4A 8,5V - 160V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PYD20-72WS05 Modeller
Kategori
Spenning - isolasjon
4.2 kV
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Funksjoner
Justerbar utgang, Fjernstyrt av/på
Emballasje
Rør
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (med effektminskning)
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
85%
Type
Isolert modul
Monteringstype
Gjennomgående hull
Antall utganger
1
Kapsling
6-DIP-modul
Spenning - inngang (min)
8,5V
Størrelse/dimensjon
2,00" L x 1,00" B x 0,40" H (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Spenning - inngang (maks)
160V
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv høy
Spenning - utgang 1
Godkjenningsbyrå
CE, UKCA
Strøm - utgang (maks)
4A
Standardnummer
Effekt (watt)
20 W