PXD40-24WD15
DigiKeys produktnummer
285-PXD40-24WD15-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PXD40-24WD15
Beskrivelse
DC DC CONVERTER +/-15V 40W
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 2 Utgang 15V -15V 1,333A, 1,333A 9V - 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PXD40-24WD15 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
40 W
Produsent
Spenning - isolasjon
1.6 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Rør
Funksjoner
Justerbar utgang, Fjernstyrt av/på, Fjernanalyse
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (med effektminskning)
Type
Isolert modul
Effektivitet
91%
Antall utganger
2
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (min)
9V
Kapsling
6-DIP-modul
Spenning - inngang (maks)
36V
Størrelse/dimensjon
2,00" L x 1,00" B x 0,40" H (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Spenning - utgang 1
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv høy
Spenning - utgang 2
-15V
Godkjenningsbyrå
CE, UKCA
Strøm - utgang (maks)
1,333A, 1,333A