CHB300W-110S24
DigiKeys produktnummer
2034-3151-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CHB300W-110S24
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 24V 300W
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 24V 12,5A 43V - 160V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CHB300W-110S24 Modeller
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell), Jernbane
Produsent
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 100°C (med effektminskning)
Emballasje
Brett
Effektivitet
0,89
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Type
Isolert modul
Kapsling
Halv stein
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
2,40" L x 2,28" B x 0,50" H (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Spenning - inngang (min)
43V
Leverandørens enhetsforpakning
Halv stein
Spenning - inngang (maks)
160V
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv høy
Spenning - utgang 1
Godkjenningsbyrå
CB, CE, cURus
Strøm - utgang (maks)
12,5A
Standardnummer
50155; 60950-1; 62368-1
Effekt (watt)
300 W
Baseproduktnummer
Spenning - isolasjon
3 kV