CCG15-24-12D
DigiKeys produktnummer
285-CCG15-24-12D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CCG15-24-12D
Beskrivelse
DC DC CONVERTER +/-12V 16W
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 2 Utgang 12V -12V 650mA, 650mA 9V - 36V Inngang
EDA-/CAD-modeller
CCG15-24-12D Modeller
Kategori
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, OCP
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Effektivitet
0,89
Antall utganger
2
Spenning - inngang (min)
9V
Størrelse/dimensjon
1,00" L x 1,00" B x 0,39" H (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Spenning - inngang (maks)
36V
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Spenning - utgang 2
-12V
Standardnummer
Strøm - utgang (maks)
650mA, 650mA
Baseproduktnummer
Effekt (watt)
16 W