CCG15-24-05S
DigiKeys produktnummer
285-CCG15-24-05S-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CCG15-24-05S
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 5V 15W
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 5V 3A 9V - 36V Inngang
EDA-/CAD-modeller
CCG15-24-05S Modeller
Kategori
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Funksjoner
Justerbar utgang, fjernstyrt av/på, OCP
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Effektivitet
0,87
Antall utganger
1
Spenning - inngang (min)
9V
Størrelse/dimensjon
1,00" L x 1,00" B x 0,39" H (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Spenning - inngang (maks)
36V
Strøm - utgang (maks)
3A
Standardnummer
Effekt (watt)
15 W