CCG15-24-03S
DigiKeys produktnummer
285-CCG15-24-03S-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CCG15-24-03S
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 3,3V 4A 9V - 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CCG15-24-03S Modeller
Kategori
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Funksjoner
Justerbar utgang, fjernstyrt av/på, OCP
Emballasje
Brett
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
85%
Type
Isolert modul
Monteringstype
Gjennomgående hull
Antall utganger
1
Kapsling
6-DIP-modul
Spenning - inngang (min)
9V
Størrelse/dimensjon
1,00" L x 1,00" B x 0,39" H (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Spenning - inngang (maks)
36V
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv lav
Spenning - utgang 1
Godkjenningsbyrå
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Strøm - utgang (maks)
4A
Standardnummer
Effekt (watt)
15 W