CQB100W-24S05
DigiKeys produktnummer
2034-2809-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CQB100W-24S05
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 5V 100W
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 5V 20A 9V - 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CQB100W-24S05 Modeller
Kategori
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Emballasje
Brett
Driftstemperatur
-40°C – 100°C (med effektminskning)
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
86,5%
Type
Isolert modul
Monteringstype
Gjennomgående hull
Antall utganger
1
Kapsling
Modul
Spenning - inngang (min)
9V
Størrelse/dimensjon
2,28" L x 1,45" B x 0,50" H (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Spenning - inngang (maks)
36V
Leverandørens enhetsforpakning
Modul
Spenning - utgang 1
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv høy
Strøm - utgang (maks)
20A
Standardnummer
Effekt (watt)
100 W