DRM2-5-S12-S
DigiKeys produktnummer
179-DRM2-5-S12-S-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRM2-5-S12-S
Beskrivelse
DC-DC ISOLATED, 2W, 4.5~5.5 VDC
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 12V 167mA 4,5V - 5,5V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DRM2-5-S12-S Modeller
Kategori
Effekt (watt)
2 W
Produsent
Spenning - isolasjon
3 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Rør
Driftstemperatur
-40°C – 95°C (med effektminskning)
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
83%
Type
Isolert modul
Monteringstype
Gjennomgående hull
Antall utganger
1
Kapsling
7-SIP-modul, 4 ledninger
Spenning - inngang (min)
4,5V
Størrelse/dimensjon
0,77" L x 0,28" B x 0,40" H (19,7mm x 7,1mm x 10,2mm)
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Godkjenningsbyrå
cURus
Spenning - utgang 1
Standardnummer
Strøm - utgang (maks)
167mA