HSTTV75-T er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Panduit Corp
På lager: 1
Datablad
Parametrisk ekvivalent
3M
På lager: 11 843
Datablad
3M
På lager: 15 721
TE Connectivity Raychem Cable Protection
På lager: 25
Krymping Slange, Bøyelig 0,750" (19,05mm) 2 til 1 Svart 200,0' (61,0m)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
HSTTV75-T
DigiKeys produktnummer
HSTTV75-T-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HSTTV75-T
Beskrivelse
HEATSHRINK 3/4" X 200' BLACK
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Innvendig diameter - etter krymping
0,375" (9,53mm)
Produsent
Veggtykkelse etter krymping
0,030" (0,76mm)
Funksjoner
Flammehemmende, UV-bestandig
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Krympeforhold
Krympetemperatur
90°C
Lengde
200,0' (61,0m)
Innvendig diameter - levert
0,750" (19,05mm)