Bilde for HSTTV75-48-CQ er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
HSTTV75-48-CQ
DigiKeys produktnummer
298-21687-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HSTTV75-48-CQ
Beskrivelse
HEATSHRINK 3/4" X 4' BLACK
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Krymping Slange, Bøyelig 0,750" (19,05mm) 2 til 1 Svart 4,00' (1,22m)
Kategori
Innvendig diameter - etter krymping
0,375" (9,53mm)
Produsent
Veggtykkelse etter krymping
0,030" (0,76mm)
Serie
Materiale
Emballasje
Bulk
Funksjoner
Flammehemmende, UV-bestandig
Delestatus
Utdatert
Farge
Type
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Krympeforhold
Krympetemperatur
90°C
Lengde
4,00' (1,22m)
Holdbarhet
60 måneder
Innvendig diameter - levert
0,750" (19,05mm)