HSTTV75-Y er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Panduit Corp
På lager: 0
Datablad
Krymping Slange, Bøyelig 0,750" (19,05mm) 2 til 1 Svart 0,500' (152,40mm, 6,00")
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
HSTTV75-Y
DigiKeys produktnummer
298-11564-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HSTTV75-Y
Beskrivelse
HEATSHRINK 3/4" X 0.5' BLK 1=10
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Innvendig diameter - etter krymping
0,375" (9,53mm)
Produsent
Veggtykkelse etter krymping
0,030" (0,76mm)
Funksjoner
Flammehemmende, UV-bestandig
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Krympeforhold
Krympetemperatur
90°C
Lengde
0,500' (152,40mm, 6,00")
Innvendig diameter - levert
0,750" (19,05mm)