HSTTV75-C er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Panduit Corp
På lager: 14
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Molex
På lager: 318
Datablad
Molex
På lager: 1
Daburn Electronics
På lager: 251
Krymping Slange, Bøyelig 0,750" (19,05mm) 2 til 1 Svart 100,0' (30,5m)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
HSTTV75-C
DigiKeys produktnummer
298-13695-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HSTTV75-C
Beskrivelse
HEATSHRINK 3/4" X 100' BLACK
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Innvendig diameter - etter krymping
0,375" (9,53mm)
Produsent
Veggtykkelse etter krymping
0,030" (0,76mm)
Serie
Materiale
Emballasje
Bulk
Funksjoner
Flammehemmende, UV-bestandig
Delestatus
Aktiv
Farge
Type
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Krympeforhold
Krympetemperatur
90°C
Lengde
100,0' (30,5m)
Holdbarhet
60 måneder
Innvendig diameter - levert
0,750" (19,05mm)