HSTTV75-Q er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Panduit Corp
På lager: 0
Datablad
Bilde for HSTTV75-Q er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
HSTTV75-Q
DigiKeys produktnummer
HSTTV75-Q-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HSTTV75-Q
Beskrivelse
HEATSHRINK 3/4" X 25' BLACK
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Krymping Slange, Bøyelig 0,750" (19,05mm) 2 til 1 Svart 25,0' (7,6m)
Kategori
Innvendig diameter - etter krymping
0,375" (9,53mm)
Produsent
Veggtykkelse etter krymping
0,030" (0,76mm)
Funksjoner
Flammehemmende, UV-bestandig
Delestatus
Utdatert
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Krympeforhold
Krympetemperatur
90°C
Lengde
25,0' (7,6m)
Innvendig diameter - levert
0,750" (19,05mm)