HSTTV75-T2 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
3M
På lager: 219
Datablad
Bilde for HSTTV75-T2 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
HSTTV75-T2
DigiKeys produktnummer
HSTTV75-T2-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HSTTV75-T2
Beskrivelse
HEATSHRINK 3/4" X 200' RED
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Krymping Slange, Bøyelig 0,750" (19,05mm) 2 til 1 Rød 200,0' (61,0m)
Kategori
Innvendig diameter - etter krymping
0,375" (9,53mm)
Produsent
Veggtykkelse etter krymping
0,030" (0,76mm)
Funksjoner
Flammehemmende
Delestatus
Utdatert
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Krympeforhold
Krympetemperatur
90°C
Lengde
200,0' (61,0m)
Innvendig diameter - levert
0,750" (19,05mm)