BZX585-B4V3,135 er ikke på lager, restordrenotering er for øyeblikket ikke tilgjengelig.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
onsemi
På lager: 10
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
På lager: 6 742
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 15 349
Panjit International Inc.
Comchip Technology
Rohm Semiconductor
onsemi
Dioder – Zener 4.3 V 300 mW ±2% Overflatemontering SOD-523
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
BZX585-B4V3,135
DigiKeys produktnummer
BZX585-B4V3,135-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
BZX585-B4V3,135
Beskrivelse
DIODE ZENER 4.3V 300MW SOD523
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.1 V @ 100 mA
Produsent
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Monteringstype
Overflatemontering
Toleranse
±2%
Kapsling
Effekt - maks
300 mW
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-523
Impedans (maks) (Zzt)
90 Ohms
Baseproduktnummer
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
3 µA @ 1 V