EDZVFHT2R4.3B | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | EDZVFHT2R4.3B |
Beskrivelse | DIODE ZENER 4.3V 150MW EMD2 |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Dioder – Zener 4.3 V 150 mW ±3,02% Overflatemontering EMD2 |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | EDZVFHT2R4.3B Modeller |
Kategori | Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 5 µA @ 1 V |
Produsent | Driftstemperatur 150°C (TJ) |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Grad Bilteknikk |
Delestatus Aktiv | Godkjenning AEC-Q101 |
Spenning - Zener (nom) (Vz) | Monteringstype Overflatemontering |
Toleranse ±3,02% | Kapsling |
Effekt - maks 150 mW | Leverandørens enhetsforpakning EMD2 |
Impedans (maks) (Zzt) 100 Ohms | Baseproduktnummer |