BZX584C4V3-AU_R1_000A1 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Panjit International Inc.
På lager: 1 760
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 0
Datablad
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Dioder – Zener 4.3 V 200 mW ±5% Overflatemontering SOD-523
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
BZX584C4V3-AU_R1_000A1
DigiKeys produktnummer
3757-BZX584C4V3-AU_R1_000A1TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
BZX584C4V3-AU_R1_000A1
Beskrivelse
DIODE ZENER 4.3V 200MW SOD523
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
3 µA @ 1 V
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Monteringstype
Overflatemontering
Toleranse
±5%
Kapsling
Effekt - maks
200 mW
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-523
Impedans (maks) (Zzt)
90 Ohms