BZX585-B4V3-QX
DigiKeys produktnummer
1727-BZX585-B4V3-QXTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
BZX585-B4V3-QX
Beskrivelse
DIODE ZENER 4.3V 300MW SOD523
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 4.3 V 300 mW ±2% Overflatemontering SOD-523
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
3 µA @ 1 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.1 V @ 100 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Grad
Bilteknikk
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Godkjenning
AEC-Q101
Toleranse
±2%
Monteringstype
Overflatemontering
Effekt - maks
300 mW
Kapsling
Impedans (maks) (Zzt)
90 Ohms