MM5Z4V3T1G
DigiKeys produktnummer
488-MM5Z4V3T1GTR-ND - Tape og spole (TR)
488-MM5Z4V3T1GCT-ND - Båndavsnitt (CT)
488-MM5Z4V3T1GDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MM5Z4V3T1G
Beskrivelse
DIODE ZENER 4.3V 500MW SOD523
Produsentens standard leveringstid
52 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 4.3 V 500 mW ±7% Overflatemontering SOD-523
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MM5Z4V3T1G Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
3 µA @ 1 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±7%
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-523
Effekt - maks
500 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
90 Ohms