PIC18F57Q43T-I/6LX
DigiKeys produktnummer
150-PIC18F57Q43T-I/6LXTR-ND - Tape og spole (TR)
150-PIC18F57Q43T-I/6LXCT-ND - Båndavsnitt (CT)
150-PIC18F57Q43T-I/6LXDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F57Q43T-I/6LX
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 48VQFN
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 18F, Functional Safety (FuSa) Mikrostyringer IC 8-bit 64MHz 128KB (128K x 8) FLASH 48-VQFN (6x6)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC18F57Q43T-I/6LX Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
EEPROM-størrelse
1K x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
RAM-størrelse
8K x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 43x12b; D/A 1x8b
Kjerneprosessor
PIC
Oscillatortype
Intern
Kjernestørrelse
8-bit
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
64MHz