MM5Z4V3T1G | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | MM5Z4V3T1G |
Beskrivelse | DIODE ZENER 4.3V 500MW SOD523 |
Produsentens standard leveringstid | 52 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Dioder – Zener 4.3 V 500 mW ±7% Overflatemontering SOD-523 |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | MM5Z4V3T1G Modeller |
Kategori | Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 3 µA @ 1 V |
Produsent | Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If 900 mV @ 10 mA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -65°C – 150°C |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - Zener (nom) (Vz) | Kapsling |
Toleranse ±7% | Leverandørens enhetsforpakning SOD-523 |
Effekt - maks 500 mW | Baseproduktnummer |
Impedans (maks) (Zzt) 90 Ohms |