BZT52C4V3TQ-7-F
DigiKeys produktnummer
31-BZT52C4V3TQ-7-FTR-ND - Tape og spole (TR)
31-BZT52C4V3TQ-7-FCT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-BZT52C4V3TQ-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52C4V3TQ-7-F
Beskrivelse
DIODE ZENER 4.3V 300MW SOD523
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 4.3 V 300 mW ±7% Overflatemontering SOD-523
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Produsent
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Monteringstype
Overflatemontering
Toleranse
±7%
Kapsling
Effekt - maks
300 mW
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-523
Impedans (maks) (Zzt)
90 Ohms
Baseproduktnummer
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
3 µA @ 1 V