EDZVT2R4.3B
DigiKeys produktnummer
EDZVT2R4.3BTR-ND - Tape og spole (TR)
EDZVT2R4.3BCT-ND - Båndavsnitt (CT)
EDZVT2R4.3BDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EDZVT2R4.3B
Beskrivelse
DIODE ZENER 4.3V 150MW EMD2
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 4.3 V 150 mW ±3% Overflatemontering EMD2
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EDZVT2R4.3B Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
100 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
5 µA @ 1 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Leverandørens enhetsforpakning
EMD2
Toleranse
±3%
Baseproduktnummer
Effekt - maks
150 mW