EDZVT2R16B
DigiKeys produktnummer
EDZVT2R16BTR-ND - Tape og spole (TR)
EDZVT2R16BCT-ND - Båndavsnitt (CT)
EDZVT2R16BDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EDZVT2R16B
Beskrivelse
DIODE ZENER 16V 150MW EMD2
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 16 V 150 mW ±2% Overflatemontering EMD2
EDA-/CAD-modeller
EDZVT2R16B Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
50 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 12 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
EMD2
Toleranse
±2%
Baseproduktnummer
Effekt - maks
150 mW