EDZVT2R4.3B
DigiKeys produktnummer
EDZVT2R4.3BTR-ND - Tape og spole (TR)
EDZVT2R4.3BCT-ND - Båndavsnitt (CT)
EDZVT2R4.3BDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EDZVT2R4.3B
Beskrivelse
DIODE ZENER 4.3V 150MW EMD2
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 4.3 V 150 mW ±3% Overflatemontering EMD2
EDA-/CAD-modeller
EDZVT2R4.3B Modeller
Impedans (maks) (Zzt)
100 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
5 µA @ 1 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Toleranse
±3%
Baseproduktnummer
Effekt - maks
150 mW