EDZVT2R10B
DigiKeys produktnummer
EDZVT2R10BTR-ND - Tape og spole (TR)
EDZVT2R10BCT-ND - Båndavsnitt (CT)
EDZVT2R10BDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EDZVT2R10B
Beskrivelse
DIODE ZENER 10V 150MW EMD2
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 10 V 150 mW Overflatemontering EMD2
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EDZVT2R10B Modeller
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
30 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 7 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Leverandørens enhetsforpakning
EMD2
Effekt - maks
150 mW