ATV02W120B-HF
DigiKeys produktnummer
641-1658-2-ND - Tape og spole (TR)
641-1658-1-ND - Båndavsnitt (CT)
641-1658-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ATV02W120B-HF
Beskrivelse
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SOD123F
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
19,9V Klemme 10,05A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOD-123F
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ATV02W120B-HF Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
200W
Produsent
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Type
Zener
Godkjenning
AEC-Q101
Toveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
12V
Kapsling
SOD-123F
Spenning - gjennomslag (min)
13,3V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
19,9V
Baseproduktnummer
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
10,05A