V320LA10P
DigiKeys produktnummer
F1952-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
V320LA10P
Beskrivelse
VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
510 V 2.5 kA Varistor 1 Kretser Gjennomgående hull Skive 10mm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
V320LA10P Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Varistorspenning (maks)
561 V
Produsent
Littelfuse Inc.
Strøm - strømstøt
2.5 kA
Serie
Energi
48J
Emballasje
Bulk
Antall kretser
1
Delestatus
Aktiv
Kapasitans ved frekvens
170 pF @ 1 MHz
Maksimal AC-volt
320 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimal DC-volt
420 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Varistorspenning (min)
459 V
Kapsling
Skive 10mm
Varistorspenning (Typ)
510 V