EDZVT2R6.2B
DigiKeys produktnummer
EDZVT2R6.2BTR-ND - Tape og spole (TR)
EDZVT2R6.2BCT-ND - Båndavsnitt (CT)
EDZVT2R6.2BDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EDZVT2R6.2B
Beskrivelse
DIODE ZENER 6.2V 150MW EMD2
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 6.2 V 150 mW ±2% Overflatemontering EMD2
EDA-/CAD-modeller
EDZVT2R6.2B Modeller
Impedans (maks) (Zzt)
60 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1 µA @ 3 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Toleranse
±2%
Baseproduktnummer
Effekt - maks
150 mW