EDZVT2R18B
DigiKeys produktnummer
EDZVT2R18BTR-ND - Tape og spole (TR)
EDZVT2R18BCT-ND - Båndavsnitt (CT)
EDZVT2R18BDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EDZVT2R18B
Beskrivelse
DIODE ZENER 18V 150MW EMD2
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 18 V 150 mW ±2% Overflatemontering EMD2
EDA-/CAD-modeller
EDZVT2R18B Modeller
Impedans (maks) (Zzt)
65 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 13 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Toleranse
±2%
Baseproduktnummer
Effekt - maks
150 mW