BZT52C4V3T-7
DigiKeys produktnummer
BZT52C4V3T-7DITR-ND - Tape og spole (TR)
BZT52C4V3T-7DICT-ND - Båndavsnitt (CT)
BZT52C4V3T-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52C4V3T-7
Beskrivelse
DIODE ZENER 4.3V 300MW SOD523
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 4.3 V 300 mW ±7% Overflatemontering SOD-523
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
3 µA @ 1 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Toleranse
±7%
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-523
Effekt - maks
300 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
90 Ohms