MM3Z4V3C
DigiKeys produktnummer
MM3Z4V3CTR-ND - Tape og spole (TR)
MM3Z4V3CCT-ND - Båndavsnitt (CT)
MM3Z4V3CDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MM3Z4V3C
Beskrivelse
DIODE ZENER 4.3V 200MW SOD323F
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 4.3 V 200 mW ±5% Overflatemontering SOD-323F
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MM3Z4V3C Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
2.7 µA @ 1 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1 V @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±5%
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-323F
Effekt - maks
200 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
84 Ohms