PLT10HH101150PNL
DigiKeys produktnummer
490-12821-2-ND - Tape og spole (TR)
490-12821-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-12821-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PLT10HH101150PNL
Beskrivelse
CMC 15A 2LN 100 OHM SMD
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 100 Ohms @ 10 MHz 15A DCR 2,3mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PLT10HH101150PNL Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
2,3mOhm
Produsent
Murata Electronics
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
300V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,508" L x 0,358" B (12,90mm x 9,10mm)
Filtertype
Strømlinje
Høyde (maks)
0,370" (9,40mm)
Antall linjer
2
Kapsling
Vertikal, 4 PC-plater
Impedans ved frekvens
100 Ohms @ 10 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
15A