PLT10HN101150P0B
DigiKeys produktnummer
490-18636-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PLT10HN101150P0B
Beskrivelse
CMC 15A 2LN 100 OHM TH
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Gjennomgående hull 100 Ohms @ 10 MHz 15A DCR 2,3mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PLT10HN101150P0B Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
2,3mOhm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
300V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Bulk
Monteringstype
Gjennomgående hull
Størrelse/dimensjon
0,508" L x 0,260" B (12,90mm x 6,60mm)
Høyde (maks)
0,366" (9,30mm)
Impedans ved frekvens
100 Ohms @ 10 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
15A