BLM31SN500SH1L
DigiKeys produktnummer
490-13268-2-ND - Tape og spole (TR)
490-13268-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-13268-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM31SN500SH1L
Beskrivelse
FERRITE BEAD 50 OHM 1206 1LN
Detaljert beskrivelse
50 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 1206 (3216 metrisk) 12A 1,6mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM31SN500SH1L Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
1,6mOhm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Høyde (maks)
0,051" (1,30mm)
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Impedans ved frekvens
50 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
12A