PLT10HH401100PNL
DigiKeys produktnummer
490-11859-2-ND - Tape og spole (TR)
490-11859-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-11859-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PLT10HH401100PNL
Beskrivelse
CMC 10A 2LN 400 OHM SMD AEC-Q200
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 400 Ohms @ 10 MHz 10A DCR 4,1mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PLT10HH401100PNL Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
4,1mOhm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
100V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Klassifiseringer
AEC-Q200
Monteringstype
Overflatemontering
Størrelse/dimensjon
0,508" L x 0,358" B (12,90mm x 9,10mm)
Høyde (maks)
0,370" (9,40mm)
Impedans ved frekvens
400 Ohms @ 10 MHz
Nominell strøm (maks)
10A