PLT10HH9016R0PNL
DigiKeys produktnummer
490-12823-2-ND - Tape og spole (TR)
490-12823-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-12823-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PLT10HH9016R0PNL
Beskrivelse
CMC 6A 2LN 900 OHM SMD AEC-Q200
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 900 Ohms @ 10 MHz 6A DCR 8,5mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PLT10HH9016R0PNL Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
8,5mOhm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
100V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Klassifiseringer
AEC-Q200
Monteringstype
Overflatemontering
Størrelse/dimensjon
0,508" L x 0,358" B (12,90mm x 9,10mm)
Høyde (maks)
0,370" (9,40mm)
Impedans ved frekvens
900 Ohms @ 10 MHz
Nominell strøm (maks)
6A