PLT10HH1026R0PNL
PLT10HH1026R0PNL
DigiKeys produktnummer
490-PLT10HH1026R0PNLTR-ND - Tape og spole (TR)
490-PLT10HH1026R0PNLCT-ND - Båndavsnitt (CT)
490-PLT10HH1026R0PNLDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PLT10HH1026R0PNL
Beskrivelse
CMC 6A 2LN 1 KOHM SMD AEC-Q200
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 1 kOhms @ 10 MHz 6A DCR 8mOhm (typ.)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PLT10HH1026R0PNL Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
8mOhm (typ.)
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
100V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Klassifiseringer
AEC-Q200
Monteringstype
Overflatemontering
Størrelse/dimensjon
0,508" L x 0,358" B (12,90mm x 9,10mm)
Høyde (maks)
0,370" (9,40mm)
Impedans ved frekvens
1 kOhms @ 10 MHz
Nominell strøm (maks)
6A