PLT5BPH5013R1SNL
DigiKeys produktnummer
490-10979-2-ND - Tape og spole (TR)
490-10979-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-10979-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PLT5BPH5013R1SNL
Beskrivelse
CMC 1.8A 2LN 500 OHM SMD
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 500 Ohms @ 10 MHz 1,8A DCR 22,1mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PLT5BPH5013R1SNL Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
22,1mOhm
Produsent
Murata Electronics
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
80V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,197" B (5,00mm x 5,00mm)
Antall linjer
2
Høyde (maks)
0,197" (5,00mm)
Impedans ved frekvens
500 Ohms @ 10 MHz
Kapsling
Vertikal, 4 PC-plater
Nominell strøm (maks)
1,8A