PLT10HH900150PNL
DigiKeys produktnummer
490-PLT10HH900150PNLTR-ND - Tape og spole (TR)
490-PLT10HH900150PNLCT-ND - Båndavsnitt (CT)
490-PLT10HH900150PNLDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PLT10HH900150PNL
Beskrivelse
CMC SMD AEC-Q200
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 90 Ohms @ 10 MHz 15A DCR 2,3mOhm
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
2,3mOhm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
300V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Klassifiseringer
AEC-Q200
Monteringstype
Overflatemontering
Størrelse/dimensjon
0,508" L x 0,260" B (12,90mm x 6,60mm)
Høyde (maks)
0,370" (9,40mm)
Impedans ved frekvens
90 Ohms @ 10 MHz
Nominell strøm (maks)
15A