PLT10HH450180PNL
DigiKeys produktnummer
490-12822-2-ND - Tape og spole (TR)
490-12822-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-12822-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PLT10HH450180PNL
Beskrivelse
CMC 18A 2LN 45 OHM SMD AEC-Q200
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 45 Ohms @ 10 MHz 18A DCR 1,8mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PLT10HH450180PNL Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
1,8mOhm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
300V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Klassifiseringer
AEC-Q200
Monteringstype
Overflatemontering
Størrelse/dimensjon
0,508" L x 0,358" B (12,90mm x 9,10mm)
Høyde (maks)
0,370" (9,40mm)
Impedans ved frekvens
45 Ohms @ 10 MHz
Nominell strøm (maks)
18A