PLT10HN450180P0B
DigiKeys produktnummer
490-PLT10HN450180P0B-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PLT10HN450180P0B
Beskrivelse
CMC 18A 2LN 45 OHM TH
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Gjennomgående hull 45 Ohms @ 100 MHz 18A DCR 1,8mOhm
Kategori
Nominell strøm (maks)
18A
DC-motstand (DCR) (maks)
1,8mOhm
Serie
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
300V
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Monteringstype
Gjennomgående hull
Størrelse/dimensjon
0,508" L x 0,260" B (12,90mm x 6,60mm)
Høyde (maks)
0,366" (9,30mm)
Impedans ved frekvens
45 Ohms @ 100 MHz