5.0SMDJ30A
DigiKeys produktnummer
F5635TR-ND - Tape og spole (TR)
F5635CT-ND - Båndavsnitt (CT)
F5635DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
5.0SMDJ30A
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
48,4V Klemme 103A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
5.0SMDJ30A Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
103A
Produsent
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ja
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Telekom
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflatemontering
Enveiskanaler
1
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - reversspenning (Typ)
30V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
33,3V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
48,4V