3.0SMCJ30A-13
DigiKeys produktnummer
3.0SMCJ30ADITR-ND - Tape og spole (TR)
3.0SMCJ30ADICT-ND - Båndavsnitt (CT)
3.0SMCJ30ADIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
3.0SMCJ30A-13
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMC
Detaljert beskrivelse
48,4V Klemme 62A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
3.0SMCJ30A-13 Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Aktiv
Kapasitans ved frekvens
1700pF ved 1MHz
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
30V
Spenning - gjennomslag (min)
33,3V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
48,4V
Baseproduktnummer
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
62A