5.0SMDJ30A-R
DigiKeys produktnummer
118-5.0SMDJ30A-RTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
5.0SMDJ30A-R
Beskrivelse
VOLTAGE SUPPRESOR
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
48,4V Klemme 103,3A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
103,3A
Produsent
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Bruksområder
Telekom
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Overflatemontering
Enveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
30V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
33,3V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
48,4V