3.0SMC30A
DigiKeys produktnummer
18-3.0SMC30ATR-ND - Tape og spole (TR)
18-3.0SMC30ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
18-3.0SMC30ADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
3.0SMC30A
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 62VC DO214AB
Detaljert beskrivelse
62V Klemme 420A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
62V
Produsent
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
420A (8/20µs)
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
30V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
33,3V