SZ1SMC30AT3G
DigiKeys produktnummer
F11589TR-ND - Tape og spole (TR)
F11589CT-ND - Båndavsnitt (CT)
F11589DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SZ1SMC30AT3G
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMC
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
48,4V Klemme 31A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMC
Kategori
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Produsent
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Type
Zener
Godkjenning
AEC-Q101
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
30V
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - gjennomslag (min)
33,3V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
48,4V
Baseproduktnummer
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
31A