5-0SMDJ30A
DigiKeys produktnummer
283-5-0SMDJ30ATR-ND - Tape og spole (TR)
283-5-0SMDJ30ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-5-0SMDJ30ADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
5-0SMDJ30A
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMC
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
48,4V Klemme 103A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMC
Kategori
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
48,4V
Produsent
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
103A
Serie
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Bruksområder
Telekom
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
30V
Spenning - gjennomslag (min)
33,3V