5.0SMDJ30A/TR7
DigiKeys produktnummer
13-5.0SMDJ30A/TR7TR-ND - Tape og spole (TR)
13-5.0SMDJ30A/TR7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
13-5.0SMDJ30A/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
5.0SMDJ30A/TR7
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
31 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
48,4V Klemme 103A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
103A
Produsent
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Bruksområder
Generell bruk
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflatemontering
Enveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
30V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
33,3V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
48,4V