08055C104KAJ4A er ikke på lager, restordrenotering er for øyeblikket ikke tilgjengelig.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Oppgradering
Oppgradering
Walsin Technology Corporation
Knowles Syfer
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
YAGEO
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
0.1 µF ±10% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
08055C104KAJ4A
DigiKeys produktnummer
478-08055C104KAJ4ATR-ND - Tape og spole (TR)
478-08055C104KAJ4ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
478-08055C104KAJ4ADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
08055C104KAJ4A
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
08055C104KAJ4A Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Monteringstype
Kapasitans
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Toleranse
±10%
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,037" (0,94mm)